Annons

Annons

Kundservice

 

Telefon: 042-444 30 32 (du kan välja att bli uppringd)
Personlig service vardagar kl 8–20 samt helger kl 10–16. Automatiska tjänster öppet dygnet runt. Ha gärna ditt kundnummer till hands. Du hittar det på baksidan av tidningen eller på fakturan. Du kan läsa mer på www.prenumerera.se 

Mina sidor kan du enkelt anmäla dina prenumerationsärenden själv. Som prenumerant har du dessutom alltid tillgång till tidningens digitala utgåva. Du hittar den i App Store eller Google Play via din smartphone eller läsplatta.

Redaktionen

 

Besök/skicka bud tidningsredaktionen: Östergatan 20, 202 14 Malmö
Besök/skicka bud Femina.se: Humlegårdsgatan 6, 114 46 Stockholm

Postadress
Femina
Box 50459
211 25 Malmö

 

Ring 042-17 35 00 eller maila redaktionen på femina@aller.com

Annonsera?
Mer information och kontaktpersoner hittar du här!
Följ oss gära på:
FacebookInstagramChefredaktör Ulrikas instagramPinterestTumblr

KOM I KONTAKT MED FEMINAS REDAKTION

femina-8
Ulrika Norberg, chefredaktör & ansvarig utgivare
ulrika.norberg@aller.com


femina-7

Carolin Nordmark, redaktionschef
carolin.nordmark@aller.com

sophie-g
Sophie Graalheim, art director
sophie.graalheim@aller.com     
       

femina-12
Sarah Thörnqvist, modechef
sarah.thornqvist@aller.com

MalinKarlbergBW300x300
Malin Karlberg, sajtansvarig digital redaktör
malin.karlberg@aller.com

byline-ida-
Ida Gustafsson, digital redaktör 
ida.gustafsson@aller.com

frmina-13
Jessica Blockström Hember, skönhetsredaktör
jessica.blockstrom@telia.com

femina-11
Lotta Hansson, inredning/mat
lotta.hansson@aller.com

femina-6
Anna Chigot Eriksson, redigering/redaktör
Anna.ChigotEriksson@aller.com

femina-5
Nadja Jönsson, redigering/redaktör
Nadja.Jonsson@aller.com

femina-3
Hélene Linsjö, foto
Helene.Linsjo@aller.com

monkan
Monika Lilja, mode
monika.lilja@aller.com  

carrobyline-liten
Caroline Löfgren, grafisk form
Caroline.Lofgren@aller.com

femina-9
Ingela Andersson, grafisk form
ingela.andersson@aller.com             

femina-10
Tamara Lennartsson, ekonomi
Tamara.Lennartsson@aller.com

Om cookies

Denna webbsida tillhör Aller media. Aller media använder cookies för webbsidan. En cookie är en liten textfil som skickas från vår server till din webbläsare. Cookien kan inte identifiera dig personligen, endast den webbläsare som finns installerad på din dator och som du använder vid besöket på Aller medias webbsidor. Aller medias webbsidor behöver cookies för att fungera säkert och korrekt, därför kan du inte logga in på ditt användarkonto om du inte har cookies aktiverat på din dator.

Det finns två sorters cookies, den ena typen kallas sessioncookies och den andra kallas permanent cookie. En sessioncookie skickas mellan din dator och vår server för att webbsidorna ska fungera korrekt under ditt besök. En sessionscookie lagras inte på din dator, utan försvinner när du stänger din webbläsare. En permanent cookie lagras i din dator och gör till exempel så att vår webbsida kan känna igen din dators IP-adress nästa gång du loggar in.

Aller medias webbtjänster använder både sessioncookies och permanenta cookies på denna webbsida.

Du kan avstå ifrån att låta Aller medias webbsidor lagra cookies i din dator genom att göra en inställning i din webbläsare men du kan då inte längre använda webbsidorna, av funktionella skäl.

Läs mer om vår integritetspolicy, cookies och våra webbplatser här!



SENASTE NYTT